8. závod LV a 7. závod JmL 11.6.2016

Stránky závodu
Krátké oznámení Lenka Palátová

TOMÍKŮV ZLATÝ VÍKEND O víkendu se pořádaly dva závody žebříčku B-Čechy v Litošicích u Pardubic a zúčastnilo se i 11 našich závodníků. Běželo se v rovinatém čistém lese na nové mapě, kterou připravil Petr Mareček. Sobotní klasická trať za chladného počasí, nedělní krátká trať za přijatelného letního počasí. Z našich se nelépe vedlo Tomíkovi Prášilovi, který v klasice v kategorii H12C obsadil 1. místo Z 36 závodníků a na krátké trati rovněž 1. místo z 34 závodníků. Potvrdil tak vynikající formu před blížící se VIII. letní olympiádou dětí a mládeže, které se zúčastní o nadcházejícím víkendu. Tome, gratulujeme a přejeme rychlé nohy a bystrou hlavu i tam. :)

Novinky OOB Třebíč před 20 hodinami
Krátké oznámení Marek Prášil

Dnes mapový trénink není. Kluci chystali MTBO u Palátů na chatě, ale bacil zaúřadoval, takže bude příští týden. Takže potrénujte individuálně, nebo přijďte v 16.30 na Polanku – plavky sebou.

Novinky OOB Třebíč 21. 6.

Mapový trénink ve středu v 17h je u Košíkova. Pořádá Pavel Ptáček.

Novinky OOB Třebíč 13. 6.
Krátké oznámení Matěj Cícha

WOD – můžu úspěšně oznámit, že byl překonán rekord a to s počtem 277 223 lidí, což je o 25 tis. běžců více než minulý rok. Třebíč se umístila s celkovým počtem 270 bězců na krásném 11. místě z 55 měst v ČR. Největší počet lidí byl v Praze a v Jeseníku, v kraji to poté byla Chotěboř a následně TR

Novinky OOB Třebíč 8. 6.

Mapový trénink ve středu v 16:30 bude u Trnavy.

Novinky OOB Třebíč 5. 6.

Fotogalerie WOD2017 zde. Kdo fotil, prosím o příspěvek. :)

Novinky OOB Třebíč 29. 5.

Mapový trénink ve středu bude v 16:30 zde.

Novinky OOB Třebíč 28. 5.
World Orienteering Day 2017 Matěj Cícha

Tuhle středu 24.5. se 8 statečných rozhodlo pořádat mezinárodní akci WOD. Dopoledne na ZŠ Horka-Domky se zúčastnilo téměř 220 dětí, takže obrovský úspěch a odpoledne Na Kopcích kdo chtěl, tak tu pro něho čekal krátký trénink. Díky všem, zvlášť Lence a panu Orálkovi... PS: přikládám pár fotek

Fotografie 26. 5. více

World Orienteering Day – PRO POŘADATELE

Novinky OOB Třebíč 21. 5.

KRAJSKÉ KOLO PŘEBORU ŠKOL V OB

Pokud se chcete zúčastnit, nezapomeňte mi do zítra potvrdit účast ZDE. ! Přebor proběhne v pátek 26.května v Libici nad Doubravou.

Novinky OOB Třebíč 16. 5.

Ve středu bude mapový trénink klasicky v 16:30 u koupaliště v Podheralticích. Tentokrát bude společný se SJI.

Novinky OOB Třebíč 15. 5.
WORLD ORIENTEERING DAY 2017 Lenka Palátová

Ve středu 24. května 2017 se budou konat po celém světě akce druhého ročníku World Orienteering Day

Články OOB Třebíč 9. 5. více

Archiv článků

Co je orientační běh

Orientační běh (zkratka OB) je moderní sportovní odvětví vytrvalostního charakteru, při němž je nutno se správně a rychle orientovat v neznámém terénu. Při závodě se hledají kontrolní stanoviště (kontroly) ve stanoveném pořadí a v nejkratším možném čase. Cestu mezi kontrolami si každý volí podle vlastní úvahy za pomoci mapy, buzoly a stručného popisu kontrol. O úspěchu v závodě rozhoduje tedy správná orientace a rychlý běh.