Liga Vysočiny 2017 (21.10.2017)

Stránky závodu

Kalendář akcí

Krátké oznámení Marek Prášil

Mapový trénink bude ve středu 20.9.2017 v 17:00 na Nesměři – sraz za mostem u Nesměřské hájovny.

Novinky OOB Třebíč 18. 9.

Mapový trénink ve středu v 16:30 bude na Kobylí hlavě – konkrétně zde.

Novinky OOB Třebíč 11. 9.

Mapový trénink ve středu 6.9.2017 v 16:30 bude zde.

Novinky OOB Třebíč 5. 9.

Ve středu 30.8. v 16:30 bude mapový trénink na mapě Rohovec – zde. Nezajíždějte auty do lesa a neparkujte u těch domů ať na sebe příliš neupozorňujeme. Místo k parkování je v mapě vyznačeno. Díky.

Novinky OOB Třebíč 28. 8.

Ve středu 23.8.2017 v 16:30 bude mapový trénink na Kobyle od Štěměch – nové místo.

Novinky OOB Třebíč 20. 8.
Krátké oznámení Lenka Křížová

Hledám dobrovolníka, který by mi pomohl se zadáváním závodů na stránky. Už mě to trochu nebaví a ve dvou by se to táhlo skvěle! Není to nic složitého, ráda zaškolím.

Novinky OOB Třebíč 19. 8.
Pětidenní Bohemia Miroslav Orálek

Téměř 1800 závodníků z 27 zemí zamířilo do Lužických hor.

Články OOB Třebíč 31. 7. více
Krátké oznámení Lenka Palátová

Ve středu 28. června trénink od 17.00 hod zde. Pokud možno, kola s sebou – připravený je kratší MTBO. Dá se ale absolvovat i pěšky. Další sportovní vyžití: lukostřelba, šipky, pingpong, fotbálek, koupání u splavu…Možnost opékání buřtů – v případě zájmu s sebou. Příjezd autem,, případné parkování. Na kole vhodné přijet po cyklostezce Poušovem.

Novinky OOB Třebíč 27. 6.

TOMÍKŮV ZLATÝ VÍKEND O víkendu se pořádaly dva závody žebříčku B-Čechy v Litošicích u Pardubic a zúčastnilo se i 11 našich závodníků. Běželo se v rovinatém čistém lese na nové mapě, kterou připravil Petr Mareček. Sobotní klasická trať za chladného počasí, nedělní krátká trať za přijatelného letního počasí. Z našich se nelépe vedlo Tomíkovi Prášilovi, který v klasice v kategorii H12C obsadil 1. místo z 36 závodníků a na krátké trati rovněž 1. místo z 34 závodníků. Potvrdil tak vynikající formu před blížící se VIII. letní olympiádou dětí a mládeže, které se zúčastní o nadcházejícím víkendu. Tome, gratulujeme a přejeme rychlé nohy a bystrou hlavu i tam. :)

Novinky OOB Třebíč 22. 6.

Dnes mapový trénink není. Kluci chystali MTBO u Palátů na chatě, ale bacil zaúřadoval, takže bude příští týden. Takže potrénujte individuálně, nebo přijďte v 16.30 na Polanku – plavky sebou.

Novinky OOB Třebíč 21. 6.

Mapový trénink ve středu v 17h je u Košíkova. Pořádá Pavel Ptáček.

Novinky OOB Třebíč 13. 6.
Krátké oznámení Matěj Cícha

WOD – můžu úspěšně oznámit, že byl překonán rekord a to s počtem 277 223 lidí, což je o 25 tis. běžců více než minulý rok. Třebíč se umístila s celkovým počtem 270 bězců na krásném 11. místě z 55 měst v ČR. Největší počet lidí byl v Praze a v Jeseníku, v kraji to poté byla Chotěboř a následně TR

Novinky OOB Třebíč 8. 6.

Archiv článků

Co je orientační běh

Orientační běh (zkratka OB) je moderní sportovní odvětví vytrvalostního charakteru, při němž je nutno se správně a rychle orientovat v neznámém terénu. Při závodě se hledají kontrolní stanoviště (kontroly) ve stanoveném pořadí a v nejkratším možném čase. Cestu mezi kontrolami si každý volí podle vlastní úvahy za pomoci mapy, buzoly a stručného popisu kontrol. O úspěchu v závodě rozhoduje tedy správná orientace a rychlý běh.