Diskuze – Články

Vložit příspěvek

17. 1. 2012 #36

Ahoj Michale.

Koukám, že v nové verzi stránek není na první pohled poznat, že je komentář pod článkem. Je možné to dodělat. Myslím, že by to bylo užitečné.

Díky.

Lukáš Kříž Reagovat
18. 1. 2012 #37

Všechny novinky na webu (i neveřejné) jsou vidět v ‚privátním RSS feedu‘, jehož adresu si může každý vygenerovat dole v ‚Osobním nastavení‘. Zatím to používám já a (asi) Radek :-).

Jinak je možno kemntáře zobrazovat i jako součást toho feedu na hlavní stránce, ale vypnul jsem to IMO to příliš mělnilo ostatní zprávy.

Jinou indikaci komentářů budu muset promyslet, vše je totiž postaveno na trochu upraveném RSS.

Michal Koutný Reagovat
18. 1. 2012 #39

Jasne, privatni RSS pouzivam, skvela funkce. Konecne mi snad nic neunikne :)

Radek Nováček Reagovat
18. 1. 2012 #40

Jo, uz taky pouzivam. Je to dobre, ale pro ty, kteri s RSS nekamaradi asi nepouzitelne.

Lukáš Kříž Reagovat
7. 4. 2012 #84

Cau, v privatnim feedu nevidim reakci Mary na Lencin prispevek Jak jsme zahajovali sezonu. Jste na tom stejne?

Lukáš Kříž Reagovat
7. 4. 2012 #85

Ano. Zobrazuje se jen jeden komentář za článek (zjednodušeně), byl to ten první (proto nebyla vidět Márova reakce). Teď se do feedu vkládá naopak ten poslední se s GUID souvisejícím přímo se komentářem. Záleží na čtečce, jak to zobrazí.

Tohle je jen takové rychlé řešení, později možná nechám v tom feedu jednotlivé komentáře.

Michal Koutný Reagovat
26. 3. 2012 #71

Ahoj Michale, docela mi ve fóru chybí možnost editace či smazání svého vlastního příspěvku

Martin Fiala Reagovat
28. 3. 2012 #76

„Kdo ovládá přítomnost, ovládá i minulost. Kdo ovládá minulost…“

Při existenci náhledového tlačítka mi to přijde ideově špatně. Zatím bych si to nedal ani do dlouhodobého TODO listu.

Michal Koutný Reagovat
31. 3. 2015 #295

Ahoj Michale, prosím Tě o motivační prvek pro mě. Mohlo by se někde zobrazovat počet přečtění (článku), nebo přidat třeba hvězdičkové hodnocení článku? POtřebovala bych vidět aspoň nějakou reakci, že to co tu píšu někdo čte… Díky

Jo a ještě mě štve, že když kliknu na odkaz u závodů neotevře se mi to v novém okně, ale přepíšu naše stránky (a já si to pak zavřu). jo, vím, můžu to udělat kolečkem, ale na to nejsu zvyklá.

Ahoj a díky za zvážení

Lenka Křížová Reagovat
31. 3. 2015 #296

Já se hlásím, že to čtu!

A když už jsme u těch návrhů nových featur, já bych ocenil, kdyby se nově přidané závody ukázaly v RSS. Jinak jsem odkázán se podívat na stránky a to znamená, že začátku nové sezóny si všimnu až tak v květnu.

Radek Nováček Reagovat
15. 4. 2015 #299

Čau Radku. Vím, že to je negeekovské, ale já jsem RSS úplně přestal používat. Avšak k tématu – informace o závodech jsou v iCal exportu, který lze např. linkovat z Google kalendáře a ten to nějak heuristicky aktualizuje (takže se tam závody nějak aktuálně zobrazí, na druhou stranu jsem to jinde než v Google kalendáři netestoval).

Jinak (tak nějak pro obecnou informaci), zdrojáky webu jsou na Githubu, takže není problém namergeovat i nějaké cizí úpravy ;-)

Michal Koutný
Captcha
 
15. 4. 2015 #300

Ha, iCal, super, to mi stačí. Díky.

Radek Nováček Reagovat
2. 4. 2015 #297

já si taky s chutí počtu… díky za zprávy.

Jitka Klusáčková Reagovat
15. 4. 2015 #298

Ahoj Lenko, já Tvé články při prokrastinaci rád čtu (jako třeba teď :-) ). Vzhledem k předchozí větě nebude ta následující úplně validním argumentem. Ale na nějakou větší úpravu teď nemám moc času a kontextu. Nicméně ten odkaz je drobnost, již jsem upravil.

Michal Koutný Reagovat
Zobrazení: strom | seznam