Bukovinka

14. 10. Vyrazili tři naši přátelé klouzavého listí, příkrých stží ale hlavně Brněnské oblasti natřít brňákům frak.

Na pěkném terénu tak netypickém pro Vysočinu (jedna pořádná rokle, řada menších míň pořádných roklí a pěkný listnatý lesík) jsme zabojovali a dopadli následovně: Lukáš v H21C skončil na 23. místě… což nejní nic moc…ale když si uvědomíme, že startovalo 36 závodníků, je to přece jenom pěkné!:) Lenka v D21C  obsadila 16tý flek (z 27) a moje maličkost bezkonkurenčně vyhrála H vosumnáctky … Jsem zklámán ba roztrpčen přístupem soupeřů k tomutu důležitému závodu. Na druhou stranu jsem rád, že jsem konečně vyhrál svůj první závod! Vždyť porazit sebe sama se jen tak někomu nepodaří :):/:(. Co bych vytknul pořadatelům (mimo nezajištěné účasti!…) je absence nových mýtin na mapě Bukovinka … chvílemi jsme nejen my byli pěkně zmateni:)  Dovolím si udělovati čestná „Gumova uznání“ těm, kteří po neobyčejném výkonu stlačí čas pod 10 minut na kilák. Toto uznání nyní s politováním uděluji pouze sobě … doufajíc že hned zítra jich rozdám pěknou hromadu:) 

Matěj Píro (8802), 14. 10. 2006

Komentáře

Matěj Píro14. 10. 2006
Jelikož nevim jak to vopravit, aby bylo článku na hlavní straně jenom kousek, tak tam pro tentokráte zůstane celý:( za vzniklé potíže se omlouvám. ČestnéGlumovo uznání
Matěj Píro14. 10. 2006
Saprlot ten program je nějakej divnej...Takže znovu... Čestné "Glumovo uznání" , které si ode dneška dovolím udělovati borcům, kteří po zvláštním výkonu stlačí čas svůj na trati pod 10 minut na kilometr, jsem nucen pro tentokráte uděliti pouze sobě :(. Tímto vyzívám všechny "Snažte se, ať nezůstanu s touto poctou sám! Bylo by mi to dost blbý..." Děkuji Glum.
Michal Koutný14. 10. 2006
Mělo by ti to jít normálně upravit přes Administrace->Administrace článků->Upravit (taková ikona s papírem a tužkou). Mimochodem předvídáš, co se stane v budoucnu nebo je to skoro rok stará aktualita? :)
14. 10. 2006
Co je zvláštní výkon??:) mimochodem víš,že v 99% vadných programů je chyba mezi židlí a klávesnicí?:D:D ale k výkonu samozřejmě gratuluju;) i Lence a Lukášovi, pokud už našli buzoly atd..

Napsat komentář

Captcha