HAPPY RUN 2018

Zdravím a prosím všechny běžce, kteří rádi podpoří dobrou věc, aby si do svého kalendáře poznamenali datum 26. 5. 2018, kdy se poběží ve Valči třetí ročník charitativního běhu HAPPY RUN.

V tomto ročníku poběžíme pro Vávrovy.

U Milana, otce tří dětí, došlo následkem pádu z velké výšky k těžkému poškození mozku a v současnosti je odkázán na péči nejbližších. Současný zdravotní a sociální systém nezahrnuje péči o takto postižené pacienty a veškerá tíha a náklady dopadají na rodinu. A proto se organizátorky Happy Runu rozhodly jim pomoci. A pevně věří, že je v tom nenecháme!

Připravily pro nás také pár novinek, které budou postupně odtajňovat, takže sledujte www.happyrun.cz, https://www.facebook.com/happyrun16 nebo instagram #happyrun16. Jednou z novinek je divadelní představení Caveman, které se bude konat 25. 5. 2018 na nádvoří Hotelu Zámek Valeč.

Děti Vávrovy chodí k nám do školy, Vítek je mým žáčkem od první třídy. Býval to pohodový veselý kluk se šibalským úsměvem, který rád vyprávěl, co vše s tatínkem během víkendů stihli opravit v jejich velikém hospodářství. Teď bojuje sám se sebou a pocitem bezmocnosti… Kdo můžete, přijďte pomoci alespoň takto. DÍKY.

P.S. První ročník se běžel pro Leušku a vybralo se 141 000, druhý minulý ročník jsme běželi pro Řezáčovy, kteří mají po dopravní nehodě těžké zdravotní následky – vyběhalo se pro ně 256 000. Překonáme tuto vysokou laťku?

Lenka Palátová (7551), 19. 12. 2017

Napsat komentář

Captcha