Hujer Cup 2008

V listopadu se všichni opět začneme POTit (přebor orienťáků v tréninku) a proto Vás zvu na krásné proběhnutí krajem borovic, žulových balvanů a celkově nádherného terénu v oblasti severně od Třebíčena třetí ročník HujerCupu.

Ze základních informací vybíráme:

 termín  sobota 15.listopadu, 10:00, v případě velké nepřízně počasí če nevyhovovatelnosti většiny účastníků bude upraveno.

**místo **   pod vysílačem Kopaniny – asi 1 km po pěkné cestě na sever od Pocoucova (blíž se auty bohužel dostat nelze), bude upřesněno

mapa    O-Kopaniny, 1:5000, s mnoha pěknými mapovými překvapeními, ukázky mapy možno shlédnout ve fotogalerii!!

**terén **    mnoho menších borových lesíků s kameny a balvany, vrstevnicové detaily (pozůstatky po těžbě syenitu či něčeho jiného), terénní útvary, pastviny (krátce střižená louka příjemná pro běh i chůzi) a opravdové minimum cest, fotky z terénu budou časem ve fotogalerii!!

**vstup **   volný, pro kohokoliv a cokoliv!! symbolické startovné

start     hromadný

**ceny **    vynikající

stránka závodu možná přibude

VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI PODÍVAT SE DO PODZIMNÍ PŘÍRODY S HUJEREM!!

Matěj Klusáček (8901), 18. 10. 2008

Komentáře

Michal Koutný18. 10. 2008

Matěji, obdivuji tvé tempo, každej rok nová mapa :-) Už se na ten závod těším. Kdybys chtěl využít pro web závodu systém na našich stránkách, tak mi ještě napiš.

Marek Prášil18. 10. 2008

Ahoj, proc mame zrovna ten den zabijacku ;-( Ale ze ji mame zrova v Pocoucove :-( To by mohlo klapnout :-) Taky Mateje obdivuju, uz se tesim :-))

18. 10. 2008

Takže zakončení závodu bude na zabijačce?

Marek Prášil18. 10. 2008

Nevim jestli to projde, ale zkusim to domluvit :-)

Jitka Klusáčková18. 10. 2008

To né, to byl pokus o vtip!

18. 10. 2008

Zdar Michale,sorry že reaguju tak pozdě, nějak jsem se sem nedíval, ale kdybys měl chvilku na udělání jednoduché stránky na oobtrebic, tak by to bylo skvělý:-) Dík moc.. jo a btw. loni Hujer cup nebyl, a mapa taky nebude nějakej zázrak, takže to takové tempo není:-D.. zatim

Jana Dvořáčková18. 10. 2008

Termín vyhovuje, už se těšíme, na viděnou j+j+k+t+j dvořáčkovi

Napsat komentář

Captcha