Medaile z MČR družstev

O víkendu 8.-9.10.2016 se ve skalnatých terénech u Kamenického Šenova konalo Mistrovství ČR štafet a družstev. V nedělním hlavním závodě osmičlenných žákovských oblastních družstev se výběru Vysočiny po několika letech podařilo vybojovat medaili. V bronzovém týmu na třetím úseku běžel i zástupce OOB Třebíč Tomáš Prášil. Gratulace.

Druhý tým Vysočiny doběhl na pěkném 11. místě. Kéž se Vysočině daří v těchto věkových kategoriích i nadále a TTR má i širší zastoupení. Více informací o závodě najdete na webu závodu

Marek Prášil (7301), 13. 10. 2016

Komentáře

Jiří Koudelný13. 10. 2016

Velká gratulace! Je to také Tvoje zásluha Marku ! Jsi příkladem jako skvělý závodník a také perfektní trenér !

Miroslav Orálek13. 10. 2016

Blahopřeji. Tomík se stále lepší. Ať mu to vydrží. Myslím, že se na tom podepisují i Tvoje venkovní i vnitřní tréninky. Díky Vám oběma.

Martin Klusáček13. 10. 2016

I já se připojuji k blahopřání. Mám pocit, že dobýt medaili v žákovských výběrech se svého času nepovedlo ani Honzovi a ani Matějovi, a že se pak hoši dostali až do reprezentace. Tak třeba se Tomíkovi bude dařit ještě lépe než jim.

Lenka Křížová14. 10. 2016

Přidáváme se ke gratulantům! (A víte, že Mára je zlatej s vetošema :-), že jo?!) Hlavně, ať to Tomovi dodá hromadu chuti do tréninku a do orienťáku!

Napsat komentář

Captcha