Nejen v mokru, ale i na sněhu!

Třebíčští borci a borky (jedna) byli tento víkend vidět nejen v brněnských Bohunicích, ale i na Třech Studních na Vysočině. V sobotu se konalo MČR v LOB na krátké trati a závod dvojic (Prolog ke Ski Adventure) a v neděli pak hlavní závod Ski Adventure.

V sobotním závodě si to spolu rozdali v kategorii H21B hned tři naši chlapi: Honza Klusáček skončil na krásném 3. místě, Jirka Dvořáček byl 7. a Mára Prášil byl kvůli příliš rychlému vytažení čipu z krabičky disk., ale čas měl jen o něco málo delší než Honza.

V neděli pak (již tradičně)startovali ve 3. ročníku Ski Adventure Jitka a Martin Klusáčkovi a pod názvem „Klusslajdi“ obsadili 2. místo v kategorii MDV (on a ona – veteráni). Info zde. Počasí bylo opravdu dobrodružné, stopy nebyly zrovna ideální, na hřebeni od Malínské skály bylo asi metr sněhu a hůlky se do dvou třetin bořily, díky tomu se zase v prostoru nepohybovalo příliš mnoho běžných turistů. Bude nás příští rok víc?!?!?