Pozor, pozor!!!

Blíží se konec roku a s ním i nová ročenka, a proto…

Žádám všechny nadšence, příznivce, kamarády o zapojení všech spisovatelských a básnických střev a o přispění troškou do mlýna. Dívám se, dívám a vidím, že oddíl má asi 40 členů a další hromadu příznivců. Když vynechám úplně nejmenší děti, myslím, že každý z nás pár řádků napsat může. To znamená, že letošní ročenka bude pořádně tlustá(okolo 40 stran), takže ji budeme moct číst až do prvních závodů!!

Prosím teda, pište, ať uděláme ročenkový rekord. Svoje příspěvky na libovolné téma (super o-zážitek, nejhorší o-den, chůva malých orienťáků, príma dovolená, nepochopitelný vlastňák; však vy už víte, kudy utíkají vaše myšlenky) posílejte odteďka až do Silvestra (tzn. Článek napište nejpozději do 18:00 31.12., než vám silvestrovské veselí vyšplouchá myšlenky?) na adresu lenka.ratkovska@seznam.cz.

Předem díky za jakoukoliv snahu a nebojte, cenzura bude velmi mírná ;-) Avšak z nezaslání článku budou vyvozeny důsledky. Kdo nepředloží neschopenku, bude mít problémy :-D

Lenka Křížová (8551), 24. 11. 2008

Komentáře

Dana Fialová24. 11. 2008

Bojim, bojim, radši ti to pošlu co nejdřív!! :-) Mám k tomu i fotky, dostanu pochvalu?

Lenka Ratkovská24. 11. 2008

Jasně, Dani,pochvala bude ;-) Na fotky jsem úplně zapomněla, kdo máte pošlete, prosím, nebo se můžeme domluvit a někdy v tělocvičně to překopírovat rovnou do počítače, kdyby to bylo moc velký…Danu berte jako vzor, ať nám to naskakuje ;-)

Matěj Píro24. 11. 2008

Lenko máš mé svolení k tomu udělat na zmáčknout ctrl+c a ctrl+v, překopírovat můj článek o okopaninách a vložit ho do ročenky… Jen ještě nějaký vhodný nadpis… jako třeba "datum, místo, čas a něco jako nadpis… třeba komentář posledního doběhnuvšího…

Matěj Píro24. 11. 2008

Kdyby se vám níže uvedený příspěvek zdál zmatený, tak se vám to nezdá.

Lenka Ratkovská24. 11. 2008

Glume, to nemyslis vazne, ze me odbydes uz pouzitym clankem!!Prece pro psavce Tveho kalibru nemuze byt takovy neprekonatelny problem napsat nekolikaradkovou novinku ;-) dik.

Matěj Píro24. 11. 2008

Ne problém to není, problém je, že sem nikde nebyl a tedy nemám o čem psát:D

Napsat komentář

Captcha