Ročenka

Je dobrou tradicí našeho oddílu vydat při příležitosti konání naší výroční schůze ročenku, v níž si připomínáme právě uplynulý rok.

Vždycky jsem se na ročenku těšil a vždycky bylo co číst. Člověk už má od událostí v hlavní sezoně dost velký odstup a může se na řadu příhod podívat trochu jinýma očima. A podělit se o svoje zážitky s ostatními. Že v našem oddíle jsou lidé talentovaní a schopní psát zajímavé příspěvky, o tom není pochyb.

A tak se těším i na tu letošní. Psát jistě bude o čem – pořádali jsme MČR na krátké trati a bylo kolem toho dost práce i zážitků. Zúčastnili jsme se zajímavých závodů a to i v zahraničí. Měli jsme želízka v ohni na prestižních závodech (Mistrovství republiky, Mistrovství Evropy dorostu, …).

No a abych tady jen tak neprovokoval psavce k tomu, aby sedli ke kompjútru a to, co mají v hlavě, přetvořili v písmenka, slova a myšlenky, tak se nabízím, že se ujmu prací na tom dát letošní ročenku z jednotlivých příspěvků dohromady.

Vím, že jsou s tím starosti, ale to mě neodrazuje. Ročenka je dobrou tradicí, neměla by být zapomenuta a já se na ni těším. Coby redaktor budu mít přístup k jednotlivým článkům dřív než ostatní. A to je dobrá odměna.

A abych vás všechny trochu vyprovokoval, tak vyhlašuju i téma: „......“ Ale ne, žádné téma nebude. Tématem je vše, celý náš orienťácký rok 2011.

Svoje literární i fotografické pokusy mi posílejte na můj e-mail, který je uveden v adresáři členů. Do Silvestra 2011. Do půlnoci.

Martin Klusáček (5601), 17. 11. 2011

Štítky: ročenka

Napsat komentář

Captcha