RYCHLEBSKÁ ÁČKA

Na sever Slezka vyrazil za TTR tým O-Hrot v plném složení, doplněný Márou a Honzíkem. No, předvedli jsme ledacos – ostudu i famózní zářezy.

Kdo měl chutě mohl se rozehřát fanděním našim nejlepší na Mistrovství Evropy. My tak činili prvně u telky, než tam dali French open a posléze na štafetách v sobotu dopoledne naživo. Zdálo se mi, že diváků v aréně bylo spíše pomálu, jenže já mám srovnání jen s MS v Olomouci a to je asi přece jen jiný formát. Důležitý bylo, že jmse byli u naší bronzové medaile chlapů, juchůů!

Odpo nás čekala krátká. Tady teda O-Hrot nezazářil. Roman potopil nadějný výkon totální kufromotaninou snad na třetí kontrole před cílem. Že by se už těšil na párek? :-P Křížovka se nechytala od začátku ve svém nasupeném stavu, Lukáš byl pomalej a furt něco dohledával a Jiří nás zachránil. S bolavou nohou šel rozvážně a to se vyplatilo. Neradno mezi kameny, výraznými údolíčky spěchat. Mára vyškolil kdejakého zelenáče i hnědáče v elitě.

Pod vedením zkušeného a nejúspěšnějšího běžce jsme si dali vydatnou večeři jako součást přípravy na neděli. Poté následovala teoretická příprava v chatě, opět se zkušenými instruktory. Protože jsme slušní lidé a máme věk, spát jsme šli brzo (ráno) v neděli. Příprava se v mém případě rozhodně vyplatila! Klasika byla nádherná_ Ač jsem na první kontrolu ztratila asi nejvíc, jednička byla u potoka, kterej skákal přes obrovský balvany ve svahu a jeho přítok byl zrovna takový. Nádhera. Děsně mě to esteticky nadchlo, tak jsem nepřipustila žádná negativa a všechny terčíky pěkně našla a myslím, že z toho byl nej výkon jara :) Kluci se taky činili: Roman třetí, Jiří druhý, Mára devátý. Honzík jako dycky. Chodí s náma Anička, tak to má ztížené, i když Áňa značnou část cesty běží rychlej než on…No, a Lukáš se tak snažil, abych stihla start, že to radši v půlce zabalil a šel hlídat děti – hodnej tatínek (Rozuměj: vůbec mu to nešlo a dělal jednu botu za druhou.).

Pak už nás čekala jen nic moc cesta domů se zácpou na dálnici. Byla dlouhá, ale zasejc se nám dovča i závody vydařili a přivezli jsme si i poklad v podobě pravých křišťálů, heč!

Lenka Křížová (8551), 31. 5. 2016

Napsat komentář

Captcha