Vochechula měsíce

Protože Lukáš prohlásil, že vítěz nemůže psát článek a zakázal mi přístupy na jiný stránky, nic jinýho nezbývá než vypotit kousek textu.

Jak vyplývá z úvodu Luky se stává Běhnou měsíce (Hokejka raděj výsledky neposlal, abysme neomdleli).Na záda mu dýchá zbytek půlmaratónské výpravy. Je vidět, že kluci půmaratonem nekončí a makají dál – myslím, že mají letos ambice na výhru HROBu :D Mezi nima tam straším já, jelikož mi výrazně pomáhá doping v podobě babského koeficientu. Ale což, hlavně že se můžu hejbat. Kubajs jako posila ze zámoří taky nelení a soby prohání i na jaře! A pak tu máme docela vyrovnanou čtveřici, které momentálně dominuje chromý král (teď už to neplatí), v závěsu je Janča prohánějící se po Harusáku, Radek všechno dožene na novým kole v příštím měsíci a Lucka je udatný bojovník, kterej vydrží asi tak 3× víc než já, protože já bych na trati bez vody a bez jídla tak dlouho nevydržela!!

No a jelikož když vyhrajete Dříče, nemusíte psát článek, tak makejte, ať na vás neukáže ruka osudu jménem Křižák!!! Sportu zdar!

Výsledky

Lukáš Kříž (8201), 22. 4. 2011

Štítky: Dříč měsíce

Komentáře

Michal Koutný22. 4. 2011

Dost dobrej sloh ;-)

Jan MTBO Zháňal 25. 4. 2011

měl jsem pocit že jsem své výsledky posílal a dokonce jsem měl pocit, že jsem posílal i součty mámy… no tak snad příště…

Matěj Píro25. 4. 2011

je tam ještě zapracujte…

Lenka26. 4. 2011

To bychom udělali, kdybychom nějaké měli. Luky nic nedostal (jen minulej měsíc)…

Jan MTBO Zháňal 26. 4. 2011

nevadí, i příští měsíc budem mít natočeno, nejspíš jsem to místo odeslání jenom uložil…

Lucie Jirásková27. 4. 2011

Leni, děkuji za pochvalu!

Napsat komentář

Captcha